Šestá čakra - Třetí oko

17.04.2022

Náramek třetího oka: Zní to jako klišé, když se hovoří skrze třetí oko o vizích, o schopnosti telepatie, či lucidního snění? A co třeba doteků na jiné než fyzické úrovni? Vůní, jež nepochází z tohoto světa a vnitřního vědění na základě intuice? Ptám se, protože nemá smysl tento náramek pro ty, co těmto přesahům nevěří.. Zároveň je třeba pochopit, že schopnost vidět třetím okem je něco, co se nám může a nemusí otevřít, to už záleží na více aspektech.. záleží na našem přístupu a naší práci a to nejen z pohledu jednoho života.. 

Význam jednotlivých kamenů

Význam jednotlivých kamenů v tomto živlovém náramku a jejich hlavní podpora

Náramek třetího oka je navržen podle mého vnímání tak, aby co nejlépe působil na možnost propojení se s naší intuicí, se schopností slyšet sebe a bytosti jež k nám hovoří. Samozřejmě je třeba mnohem více než si náramek navléknout na ruku.. ve skutečnosti nepotřebujeme nic.. avšak zde jsou takové kameny, které na nás v těchto směrech harmonicky působí. Je to skloubení vzácných kamenů působících na třetí oko pro podporu jemnoslyšení, jemnovidění a jemnocítění. Můžeme cítit vůně i doteky, slyšet vnitřní moudrost i moudrost dalších bytostí, vnímat svou intuici i vize s poučením či budoucnost, pokud je to vhodné.

Lapis Lazuli - Je přesně ten typ kamenu, který je potřeba brát vážně, aby se Vám otevřel! Ukrývá v sobě obrovské přesahy působící na naše vnímání a zvlášť pokud je s ním pracováno se záměrem, který zde do náramku vkládám. Tento klenot je s třetím okem úzce spjat po mnoha směrech. Jeho nejvytříbenější přednost pro kterou jsem jej zde vybral je působení na náš vnitřní zrak třetího oka. Je to doslova a do písmene "výborný společník na cesty skrze vize" a na jejich pochopení. Sny mají svůj význam, který Vám tento společník pomůže lépe vstřebat a uchopit. Také podporuje komunikaci nad naše běžné smysly a působí blahodárně na náš bezpečný a harmonický prostor.

Sodalit - Kromě schopnosti vhodně se vyjadřovat je tento kámen podporujícím prvkem naší vnitřní moudrosti a jejímu naslouchání. Své kvality pro které jsem jej zvolil má však v podpoře pro přijetí toků energií a práci s nimi. Je to jako kdybyste měli možnost ustálit napojení, tak jako když ladíte televizi skrze anténu, aby zachytila takové programy, které potřebujete.

Ametyst - Už samotná barva je spojená s mystiky, vizionáři a moudrostí, věděli jste o tom? I proto nosí soudci fialový lem, aby poznali pravdu.. fialový lem sice stále nosí, avšak na kořeny významu a přesahu již zapomínají. Ametyst je kámen, který nám tyto přesahy s hlubšími smysly opět připomíná. Také napomáhá vnímat vize osudu a propletení jemněhmotných sfér s tou hrubohmotnou. Pokud však zcela na své tělo a smysl zde na Zemi zapomeneme, naše mysl se zblázní, neboť my jsme si zde vybrali být, žít a tvořit v propojení se Zemí a ne jen někde ulétávat.

Rituál přijetí

 - zvyšuje splynutí s náramkem v důvěře tak, aby náramek mohl působit co nejefektivněji, zároveň je to možnost pro majitele pracovat efektivněji v takovém živlu, kterému je náramek zasvěcen

Rituál přijetí - skládá se z 6-ti bodů, z nichž zde prozradím jen ten první. Čistě proto, aby se první bod nenarušil a aby mohl být rituál dodržen ve své celistvosti s celým přesahem.

1) Náramek si jen prohlédni, nenasazuj si jej a jen se dívej. Zkoumej, jaké pocity v tobě vyvolává, co v tobě pohled vzbuzuje, aniž bys skrze svou mysl jakkoliv zasahoval, či zasahovala.

Užší náramek

Vnitřní obvod náramku cca 16,5 cm, natažitelný až na cca 19,5 cm.

Při natažení na obvod 19,5 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučuji změřit si obvod vašeho zápěstí.

Náramek je provlečen lycrou skrze dva na sebe nezávislé obvody, které lépe chrání náramek před roztrhnutím.


Velikost korálků - 8 mm, celkem 21 korálků


(pro užší zápěstí žen, či velmi úzké zápěstí mužů)

Univerzální užší náramek

Vnitřní obvod náramku cca 17,5 cm, natažitelný až na cca 20,5 cm.

Při natažení na obvod 21,5 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučuji změřit si obvod vašeho zápěstí.

Náramek je provlečen lycrou skrze dva na sebe nezávislé obvody, které lépe chrání náramek před roztrhnutím.

Velikost korálků - 8 mm, celkem 22 korálků

(vhodnější pro muže s užším zápěstím, nebo ženy s běžným zápěstím)

Univerzální širší náramek

Vnitřní obvod náramku cca 18,5 cm natažitelný až na cca 21,5 cm.

Při natažení na obvod 24 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučuji změřit si obvod vašeho zápěstí.

Náramek je provlečen lycrou skrze dva na sebe nezávislé obvody, které lépe chrání náramek před roztrhnutím. 

Velikost korálků - 8 mm, celkem 23 korálků

(vhodné pro běžné zápěstí mužů a širší zápěstí žen)

V případě potřeby mohu přidat či ubrat korálky, stačí napsat..

Zaujal vás náramek třetího oka?

Objednávkový formulář (Jméno, adresa, element a velikost)
Cena 444,- včetně poštovného všechny varianty, každý další náramek v objednávce 400,-

Chcete se na něco zeptat a nebo poradit s výběrem?