„MANIPUIRA (třpytivý drahokam)“

Třetí čakra připomíná Slunce

Objednávkový formulář najdete dole

Objednání čakrového průvodce
třetí čakra solar plexus
v elementu ohně

Planeta Země je již velmi dlouho v jangových energiích mužů, jež utlačují energii žen. Dlouho nedávali prostor jemnosti a lásce!

Pokud se učíme skrze minulost, je staré a nefunkční spáleno na popel, z popelu se stává zkušenost a když je uchopena, umožňuje, aby se již minulost nemusela opakovat.

Stará doba v jangové energii mužů vytváří neustálý koloběh, koloběh bojů a svárů, odmítání zodpovědnosti a dokazování.

Avšak jakmile bude uchopeno poznání, boje ustanou, jangové energie se zjemní jinovými a započne nová doba v harmonii silných mužů bez bojů, v pokoře a moudrosti.

"Muži se neptali žen na utváření společnosti, nenechali si do toho kecat, utvářeli ji pošetilým bojem."

Kompletního průvodce na třetí čakru s celkovým časem tvoření ani neumím finančně vyčíslit, strávil jsem jeho tvorbou ohromně moc času, nejen aktivní a pasivní částí, ale také meditací "Dokonalého JÁ", množstvím e-mailů, článků a obsahu v posloupnosti, avšak zároveň cítím, že je nutné, aby byl cenově dostupný. 

Rozhodl jsem se udělat opět dvě verze: aktivní a pasivní část meditace na třetí čakru za 500 korun, s možností dokoupení meditace dokonalého já za výhodnou cenu, nebo kompletní cestu s 5-ti hlubokými navazujícími meditacemi za 1 400,-

 Zdarma zde je článek k třetí čakře, mnoho videí, slev,
e-mailů s přípravou na meditace a překvapení na závěr.

A co vše tedy obsahuje tento čakrový balíček?

Aktivní a pasivní meditace třetí čakry 
500,- (vzhledem k práci téměř zadarmo)

Meditace diamantového světla
300,- (místo 444,-)

Setkání se svým dokonalým "JÁ"
250,- 
(místo 349,-)

Arkturiánská meditace s hudbou Vikingů
350,- (místo 450,-)

Celkem 1400,-

+ článek třetí čakry

+ 6 přípravných videí 

+ 7 e-mailů 

+ Překvapení v podobě silné hudby*E-maily s meditacemi chodí postupně po 4 dnech tak, aby se vše dalo dobře pojmout a vstřebat.

Možná vás také zaujme náramek živlu ohně, který je podporující pro práci s naší třetí čakrou.

Více o náramku najdete zde:

Náramek živlu ohně


Věřím, že je to neodolatelná nabídka umožňující změnu a vykročení! Pokud by byly nějaké dotazy, obraťte se na mě. Pokud už nějaké z meditací ode mě máte, lze vše doladit a přikoupit meditace i jednotlivě.

Ke kontaktu lze využít formulář

Reference

Simona Kohoutová

Aktivní část meditace třetí čakry

Drahý Matouši. První meditace z 3. čakry to je BOMBA. 🙏💎🤩💃💖🔥💥
Moc se Ti povedla, je úžasná, krásně melodická, propojení zpívání, koupala jsem se v úžasných tónech tibetských mís, gongů. Koupila jsem si žlutou čakrovou svíčku, postavila malý oltář se zlatým drakem, kameny, kartami.
To je pro mě osobně nejmilejší meditace pro mou duši. Moc Ti za ní děkuji.
Namaste Etkare 🙏🙏🙏💎. Děkuji.
☀️💖💎🙏 Simona Kohoutová 

Petra Maori

Meditace třetí čakry - aktivní část

Milý Maty, velice Ti děkuji za možnost prožít tvoje neobvyklé meditace. Druhý den po druhém opakování aktivní části meditace třetí čakry jsem nepoznávala sebe sama. Měla jsem velkou chuť realizovat věci, do kterých se mně už dlouho nechtělo, měla jsem příliv energie a dokonce, světe div se, jsem si začala po půl roce psát znovu diář... Takže za mě to určitě funguje a ještě jednou děkuji za umožnění, že se děje.. Ať se Ti moc daří 🍀💜Petra 

Lada Sobotková

Akrturiánská meditace

Děkuji Ti za úžasnou meditaci, nic úžasnějšího a tak silného jsem v životě necítila a lepší meditaci nikdy nezažila. Opravdu velice silně. Dvakrát se mi stalo, že se mi z té energie až motala hlava. Cítila jsem tlak jak kdyby na čelo a to se mi udělalo chviličku jakoby zle nebo jak kdybych upadala do mdlob nebo byla mimo sebe. Jinak nádherná energie, brnění hlavně v nohách, teplo po celém těle.. Cítila jsem přítomnost arkturiánů a fialové světlo 💖 velmi silný zážitek a nádherná hudba. Děkuji, děkuji, děkuji. Jsem nadšená a ještě dlouho po meditaci cítím příval energie a lásky a cítím se být taková nad věcí. 😊

Eva Urfalli

Meditace třetí čakry - aktivní část

Srdecne Dekuji za krasnou raznou meditaci 3 cakry ,cakry Ohne. Bylo to uzasne ted citim krasne teplo nad pupikem pri meditaci i pulsovani me cakry. To zpivani a bubny bylo uzasne. Zamer recen a podpored vse s laskou prijmuto zpaleno. VSTUP DRAKA UZASNY BYLA JSEM DRAK a chrlila ohen na vsechny strany jsem palila me prijmute ja a slabiny... Dekuji citim se silna. Videla jsem se jako klidny bojovnik ktery cilene jedna ted a tady v pravou chvili je opravdovy umi se postavit a ochranit co uzna za pravdu. S laskou a pokorou dekuji 🙏 .. 

Tereza Rybová

Arkturiánská meditace

Maty, před chvílí jsem si prožila vikingskou meditaci 🙏 velké díky🙏 potřebuju sdílet...při aktivaci a hudbě v první části se mi vyplavila obrovská bolest ze stovek mých životů na Zemi kdy mě jako bojovnici za pravdu, lásku a světlo ničily temné síly...jel mi dlouhý film v nitru všechny různé druhy smrti při hájení dobra...plakala jsem a plakala...odpouštěla a ještě cítím je třeba to dočistit...vnimam, že tohle je třeba vyčistit u mnoha bytostí světla, kterým v této době nitro brání postavit se do své síly neboť to pro ně znamenalo v minulosti smrt...mnoho záznamů v paměti naší duše 🙏 a teď se to všem zrcadlí v rámci této situace...Citim, že budu meditaci opakovat ještě 2x v různém čase. V tomto životě vnímám už netřeba boje...je třeba ukoncit karmicky kruh utrpení a diamantovou spirálou vyjít nahoru nade vše do stavu osvícení...Celistvá bytost Světla a Lásky, která ví kdo je ve skutečnosti a co vše k ní patri....jiz žádné iluze hry...zadne snažení...tlak...velke úsilí...jen BOŽSTVÍ v klidu v lehkosti...jedno-duchosti...něžnosti 💞💖💞 S láskou a vděčností zdravím a objimam Tě v dáli...Ve svém srdci tam jsme skutečně doma 🙏 

Jitka Suková-Lenz

Meditace diamantového světla

Ahojky Maty, je to Fakt pecka 🙏☀ ☀ otevrela ve me hodne svetla, myslela jsem Ze je me srdce otevrene, ale Po te meditaci se rozzarilo jeste mnohem Vic, hodne mi to pomohlo s nahledem na osobni zalezitosti.... Tak nejak jsem se stala vedomim pozorovatelem v Ted.... a ono se to vse vyresilo uplne lehce ☀🙏☀

Andrea Bálková

Meditace diamantového světla

Nádherná a úžasná meditace 💖 úplně mě uchvátila. Všechno co mě tížilo , šlo pryč. Cítím se dočistamoc 💖 děkuji ☀