MÚLÁDHÁRA (kořen nebo podpora)

První čakra připomíná stabilitu

Objednávkový formulář najdete dole

Objednání čakrového průvodce
první kořenová čakra
v elementu země

Čakrového průvodce na první kořenovou čakru si s celkovým časem tvoření vážím na dva a půl tisíce korun, ale zároveň cítím, jak jsou tato témata potřebná! 

I proto jsme se s Patrikem Kee rozhodli udělat aktivní i pasivní část meditace na kořenovou čakru zdarma pro každého, kdo bude mít zájem. Za sebe přidávám ještě meditaci otevřeného srdce, článek k první čakře a hromadu práce a času jako podporu pro každého, kdo se touto cestou cítí vydat!

A co vše tedy obsahuje tento čakrový balíček?

Meditaci na uzemnění a harmonizaci skrz čtyři elementy 400,-

Šamanská cesta Gaiou s postavením se svým strachům  400,-

Diamantová ukotvující hvězda 300,- 

Meditace otevřeného srdce v procitnutí ve svém nitru 222,-

Celkem 1322,-

+ Aktivní a pasivní část meditace na první čakru zdarma

+ článek první čakry zdarma

+ 7 videí a 7 e-mailů zdarma

Původní meditace otevřeného srdce zdarma

Věřím, že je to víc než krásná nabídka, snad až přímo neodolatelná! Pokud by byly nějaké dotazy a nebo už nějaké z meditací ode mě máte a stojíte o čakrového průvodce, napište mi a domluvíme se..

*E-maily s meditacemi chodí postupně po 4 dnech tak, aby se vše dalo dobře pojmout a vstřebat.

Možná vás také zaujme náramek živlu země, který je podporující pro práci s naší první čakrou.

Více o náramku najdete zde: Náramek živlu země

Ke kontaktu můžete využít formulář

Reference 

Další zpětné vazby po rozkliku jednotlivých meditací

Simona Kohoutová

Pasivní poslechová část

Krásné ráno Matouši.
To je úžasná meditace. 🙏🙏🙏, Jak jsi to poskládal.💞🎶 Patrika ráda poslouchám. Položila jsem se do poslechu hudby, chtěla jsem nahoru a tvůj hlas mě naopak ukotvoval, dost hutně. Můj odpor byl marný 🤩🗣️🕳️. 🙏Dokopával si mě, kde mám být do svého středu. Mám radost, že mi to došlo:"buď ve svém středu". Děkuji Patrikovi, to je nádhera 🙏💃🌍💞💕🎶. Na konec to nejlepší. Byla jsem v oblacích a bubnování mě vrátilo na Zem. Požehnání a dar, učit se zde na Zemi.
V lásce a s vděčností
Simona 💞🫂Děkuji. 🙏🙏🙏

Andrea Hlavatá

Šamanská cesta Gaiou

Cesta Gaiou bola nádhernou výpravou do neznáma a zároveň do indiánskej osady kde sa pri stretnutí z miestnym šamanom veľa vyplavilo a odišlo a zároveň uvoľnilo, a tým aj energia vo mne ktorá sa rozprúdila od spodnej čakry až hore ku korunnej🙌✨ Odporucam všetkým ktorý na sebe pracujete, na vnútorných strachov ktoré vám blokujú žiť váš plný potencial💫💓 To tak rychle jsem Ti musela vylíčit.. Byla jsem párkrát vyrušena zvenčí, nebo prostě tam bylo živo..Ale prostě dnes mi přišlo vhodné si ji dát, dřív jsem nebyla sama a nebyl klid. Trošku mě bolí hlava, tak nevím, jestli jsem byla plně uvolněna.. Dýchání bylo úžžžasné, Tvůj hlas je přenááádherný, mooocccccc děkuji a moooc zdravím.

Renáta Zatloukalová

Meditace na uzemnění a čtyři živly

Meditace byla plná láskyplné energie, ale u vody mne to vyplo. Probrala jsem se v oblacích. 😇 To propojení s Gaiou bylo nádherné, kořeny přímo praskaly, jak rostly k centru energie Země..... Cítila jsem se po meditaci tak lehce, uvolněně, hezky..... Odpoledne ve městě jsem potkávala samé číselné vzkazy. A hudba byla vybraná skvěle, ta poslední skladba byla nejlepší🙏❤🙏 a hlas máš Matouši moc příjemný, milý a radostný, dobře se poslouchá.☺ Namaste... Děkuju!❤ 

Jitka Suková-Lenz

Diamantová ukotvující hvězda

Ahoj Maty, dala jsem si vcera obe meditace 🌟🙏🌟 nejdriv tu diamantovou hvezdu....to byla Fakt pecka, Fakt jsem citila silu Zeme a prekrasne propojeni.... pripadala jsem si jako obrovska skala obklopena kristaly....sice jsi o nich nemluvil ale citila jsem je.... Fakt uzasny❤ hned Po ukonceni prvni meditace jsem byla zvedava na to galakticke srdce.... tak jsem ho dala hned😉a to byla jizda.... uplne jine citeni tela, uplne jine Energie, proste nadhera🌟🙏🌟 z celeho ❤ dekuji.... byl to prekrasny zazitek, uzasne informace, prekrasne Energie.... a propojeni obou meditaci byla Fakt super jizda😉 

Marcela Komárová

Pasivní část meditace první čakry

Ďakujem zo srdiečka, chalani, skvelé ste to dali! Úžasná meditácia, taká iná, nová, jedinečná! Mala som krásny pocit, slzy šťastia v očiach a že život sa mi krásne tvorí sám od seba podľa mojich snov a želaní a že úplne všetko je možné, ďakujem Vám obom ešte raz 😘 

Gabriela Brašničková

Meditace otevřeného srdce

Děkuji za velmi silný zážitek procítění SAMA SEBE! Doslova mi hořelo celé tělo vlnama energie. Viděla jsem planetu jako velké plápolající srdce, kolem které radostně tančila spousta bytostí. Viděla jsem muže se srdcem na dlanich klečící před ženou. Ta srdce s láskou přijala,objali se a tančili...🙏❤️💜 

Peter Oračko

Meditace na uzemnění a čtyři živly

Zdravím Vás Ektar;)Ďakujem zo ❤️za vašu meditáciu.Užil som si to .Pekne som sa uvoľnil, uzemnil zemskou energiou a obíjmal sa s matkou Gaiou ktorá vyzerala ako žena zo stromu ,ktorá po objati má chytila za ruku a zaviedla k zemskej láve a ubezpečila má ,že sa nemusím obávať ,že mi tá láva neublíži ba priam naopak,že má vylieči-očistí.Cítil som akokeby mi robila na prvej čakre nejaký uzol z kábela -nieco také a jeden koniec zasunula do prvej čakry a druhý koniec ukotvila na dne tej lavý.A vtedy som začal pociťovať úplne mravcenie po celom tele.Napojenie sa na galaktická slnko ,bolo taktiež intenzívne .Ten spev a tie bubny ma vyhodili z tela a začal som cítiť pohyb po lese akokeby som tam skutočne bol a pohyboval sa a tak to bolo až do konca meditácie.Ten pohyb bol skutočný.Z pohybu to prešlo do letu.Na záver meditácie mi to dalo pocit čistoty ,spokojnosti a tichú myseľ👏🍀.Ďakujem moc❤️Vás fanda Peťo 

Simona Kohoutová

Meditace na uzenění a čtyři živly

Drahý Matouši.
To je Boží meditace, úžasná, léčivá, cítila jsem radost, smích s delfíny v oceánu, tanec s bubnem v ruce, naplněnou touhu v letu orla, volnost, svoboda, nadhled, také obavy pozor něco bude, strach. Nejvíc jsem se bála když hořel les, zavolala jsem si tě o pomoc, držel jsi mě za pravou ruku v elementů ohně.
Nejsilnější zážitek z meditace, byla jsem v oblacích, cítila vítr, volnost, každý pohyb křídel hory, lesy a taky na Zemi, tu píseň znám, zpívala, bubnoval a tančila. Nádherné okamžiky, vzpomínky na které srdce a duše rozpomněly. 🙏🙏🙏🏹💕. Při poslední písni jsem plakala, slzy mi tekly z vnějšího levého koutku.
Jsem velmi vděčná, že jsi mým průvodcem a dovolím sama sobě se léčit přes Tebe, naše spojení v rodině duší, léčí tak, jak to slovy neumím vyjádřit. Můžu napsat cítím, vnímám napojení, naše duše ví, ale jinak nevím. Děkuji za vše. S vděčností Simona.

Zuzana Hrnciarova

Aktivní část meditace první čakry

Děkuji :-)  nádherná hudba :-) :-) a poprvé slyším hlas která se i dokáže usmívat :-) :-) :-) přeji krásné laskavé dny :-)