„MANIPUIRA (třpytivý drahokam)“

Třetí čakra připomíná Slunce

Objednávkový formulář najdete dole

Objednání čakrového průvodce
třetí čakra solar plexus
v elementu ohně

Planeta Země je již velmi dlouho v jangových energiích mužů, jež utlačují energii žen. Dlouho nedávali prostor jemnosti a lásce!

Pokud se učíme skrze minulost, je staré a nefunkční spáleno na popel, z popelu se stává zkušenost a když je uchopena, umožňuje, aby se již minulost nemusela opakovat.

Stará doba v jangové energii mužů vytváří neustálý koloběh, koloběh bojů a svárů, odmítání zodpovědnosti a dokazování.

Avšak jakmile bude uchopeno poznání, boje ustanou, jangové energie se zjemní jinovými a započne nová doba v harmonii silných mužů bez bojů, v pokoře a moudrosti.

"Muži se neptali žen na utváření společnosti, nenechali si do toho kecat, utvářeli ji pošetilým bojem."

Kompletního průvodce na třetí čakru s celkovým časem tvoření ani neumím finančně vyčíslit, strávil jsem jeho tvorbou ohromně moc času, nejen aktivní a pasivní částí, ale také meditací "Dokonalého JÁ", množstvím e-mailů, článků a obsahu v posloupnosti, avšak zároveň cítím, že je nutné, aby byl cenově dostupný. 

Rozhodl jsem se udělat opět dvě verze: aktivní a pasivní část meditace na třetí čakru za 500 korun, s možností dokoupení meditace dokonalého já za výhodnou cenu, nebo kompletní cestu s 5-ti hlubokými navazujícími meditacemi za 1 400,-

 Zdarma zde je článek k třetí čakře, mnoho videí, slev,
e-mailů s přípravou na meditace a překvapení na závěr.

A co vše tedy obsahuje tento čakrový balíček?

Aktivní a pasivní meditace třetí čakry 
500,- (vzhledem k práci téměř zadarmo)

Meditace diamantového světla
300,- (místo 444,-)

Setkání se svým dokonalým "JÁ"
250,- 
(místo 349,-)

Arkturiánská meditace s hudbou Vikingů
350,- (místo 450,-)

Celkem 1400,-

+ článek třetí čakry

+ 6 přípravných videí 

+ 7 e-mailů 

+ Překvapení v podobě silné hudby

Věřím, že je to neodolatelná nabídka umožňující změnu a vykročení! Pokud by byly nějaké dotazy, obraťte se na mě. Pokud už nějaké z meditací ode mě máte, lze vše doladit a přikoupit meditace i jednotlivě.

Ke kontaktu lze využít formulář

*E-maily s meditacemi chodí postupně po 4 dnech tak, aby se vše dalo dobře pojmout a vstřebat.

Reference

Eva Urfalli

Meditace třetí čakry - aktivní část

Srdecne Dekuji za krasnou raznou meditaci 3 cakry ,cakry Ohne. Bylo to uzasne ted citim krasne teplo nad pupikem pri meditaci i pulsovani me cakry. To zpivani a bubny bylo uzasne. Zamer recen a podpored vse s laskou prijmuto zpaleno. VSTUP DRAKA UZASNY BYLA JSEM DRAK a chrlila ohen na vsechny strany jsem palila me prijmute ja a slabiny... Dekuji citim se silna. Videla jsem se jako klidny bojovnik ktery cilene jedna ted a tady v pravou chvili je opravdovy umi se postavit a ochranit co uzna za pravdu. S laskou a pokorou dekuji 🙏 .. 

Lada Sobotková

Akrturiánská meditace

Děkuji Ti za úžasnou meditaci, nic úžasnějšího a tak silného jsem v životě necítila a lepší meditaci nikdy nezažila. Opravdu velice silně. Dvakrát se mi stalo, že se mi z té energie až motala hlava. Cítila jsem tlak jak kdyby na čelo a to se mi udělalo chviličku jakoby zle nebo jak kdybych upadala do mdlob nebo byla mimo sebe. Jinak nádherná energie, brnění hlavně v nohách, teplo po celém těle.. Cítila jsem přítomnost arkturiánů a fialové světlo 💖 velmi silný zážitek a nádherná hudba. Děkuji, děkuji, děkuji. Jsem nadšená a ještě dlouho po meditaci cítím příval energie a lásky a cítím se být taková nad věcí. 😊

Jitka Suková-Lenz

Meditace diamantového světla

Ahojky Maty, je to Fakt pecka 🙏☀ ☀ otevrela ve me hodne svetla, myslela jsem Ze je me srdce otevrene, ale Po te meditaci se rozzarilo jeste mnohem Vic, hodne mi to pomohlo s nahledem na osobni zalezitosti.... Tak nejak jsem se stala vedomim pozorovatelem v Ted.... a ono se to vse vyresilo uplne lehce ☀🙏☀

Andrea Bálková

Meditace diamantového světla

Nádherná a úžasná meditace 💖 úplně mě uchvátila. Všechno co mě tížilo , šlo pryč. Cítím se dočistamoc 💖 děkuji ☀  

Tereza Rybová

Arkturiánská meditace

Maty, před chvílí jsem si prožila vikingskou meditaci 🙏 velké díky🙏 potřebuju sdílet...při aktivaci a hudbě v první části se mi vyplavila obrovská bolest ze stovek mých životů na Zemi kdy mě jako bojovnici za pravdu, lásku a světlo ničily temné síly...jel mi dlouhý film v nitru všechny různé druhy smrti při hájení dobra...plakala jsem a plakala...odpouštěla a ještě cítím je třeba to dočistit...vnimam, že tohle je třeba vyčistit u mnoha bytostí světla, kterým v této době nitro brání postavit se do své síly neboť to pro ně znamenalo v minulosti smrt...mnoho záznamů v paměti naší duše 🙏 a teď se to všem zrcadlí v rámci této situace...Citim, že budu meditaci opakovat ještě 2x v různém čase. V tomto životě vnímám už netřeba boje...je třeba ukoncit karmicky kruh utrpení a diamantovou spirálou vyjít nahoru nade vše do stavu osvícení...Celistvá bytost Světla a Lásky, která ví kdo je ve skutečnosti a co vše k ní patri....jiz žádné iluze hry...zadne snažení...tlak...velke úsilí...jen BOŽSTVÍ v klidu v lehkosti...jedno-duchosti...něžnosti 💞💖💞 S láskou a vděčností zdravím a objimam Tě v dáli...Ve svém srdci tam jsme skutečně doma 🙏